Grily

Activa Dakota II
Plynový gril Activa Dakota II s bočním vařičem.
SENCOR SBG 106BK
Elektrický stolní gril Sencor SBG 106 BK. Ideální k celoročnímu grilování uvnitř domu i na zahradě. Lehký a snadno přenosný. Splňuje podmínky zdravého grilování (možnost grilování bez přidání oleje). Kombinace 2 různých grilovacích ploch:Rovná (pro grilování zeleniny, vajíček, slaniny,...
Gril VETRO-PLUS 5023020J Garden
Vlastnosti: velký zahradní gril s pojezdovými koly zástěna proti větru chromovaný rošt odkládací plocha nahřívací mřížka nastavitelná výška ohniště 69-80 cm Rozměry: rozměry ohniště: 51,6 x 27 cm rozměry nahřívací mřížky: 46 x 6 cm nastavitelná výška: 69-80 cm hmotnost. 3,3 kg
Fieldmann FZG 1009 FLM41003092
Uzavíratelný pojízdný gril na dřevěné uhlí s grilovací plochou o průměru 41 cm a regulací odvodu vzduchu.
Activa Valencia
Gril na dřevěné uhlí Activa Valencia ve tvaru soudku vyroben z kvalitní litiny. Průměr 35 cm.
Vega Gril 72
Všestranný komfortní Gril VeGA 72 s udírnou na dřevo, dřevěné uhlí a brikety. Zahradní gril má dvě topeniště a tři pečící plochy. Slouží pro pohodlné grilování, pečení, vaření a uzení.
Hecht SENTINEL MAX
Zahradní gril na uhlí z ocelového plechu. Ošetření černou žáruvzdornou barvou. Dvě topeniště a velká odkládací police. Teploměr.
Happy Green Party
Party gril na dřevěné uhlí s dřevěnými odkládacími policemi a pojezdovými koly pro snadnou manipulaci. Gril má velkou grilovací plochu o rozměru 45×45 cm. Přívod vzduchu lze regulovat na víku grilu.
Happy Green BALL
HAPPY GREEN Ball, kulatý gril s poklicí, průměr grilu 40 cm, pojezdová kola pro snadný transport.
Happy Green Gril PICNIC zelená
Gril PICNIC je kulatý gril s poklicí o průměru 36 cm a výšce 42 cm. Díky svému rozměru se gril velmi dobře skladuje a je snadno manipulovatelný.
Happy Green Gril RANCHER
Gril RANCHER z karbonové oceli o výšce 90 cm, délka 82 cm, vzdálenost (šířka) nohou 72 cm. 2 rošty (nahřívací a grilovací) jsou z pochromované oceli.
Happy Green WOOD II
Gril Wood se smaltovanou vanou 53×33 cm. Gril je vybaven zástěnou proti větru, dvěma odkládacími stolky, roštem pro pozvolné grilování/ohřívání a grilovací jehlou na kuře.
Happy Green Gril 3v1
Multifunkční gril 3v1 s průměrem roštu 40 cm ocení hlavně milovníci dobrého jídla. Gril 3v1 umožňuje udit, grilovat i opékat.
Activa Smaltovaný kotlík 14 l pro závěsný gril
Smaltovaný kotlík Activa 14 l pro závěsný gril.
ACTIVA Atlas RIWATLAS
Kompaktní pojízdní uzavíratelný gril válcovitého tvaru s grilovací plochou 44x37 cm. Regulace přívodu i odvodu vzduchu. Dvě praktické odkládací plochy.
Fieldmann FZG 1007 FLM41003042
Zahradní gril s velkou grilovací plochou 76x42 cm, v uzavíratelném provedení s vestavěným teploměrem. Dvě velké odkládací plochy.
Cattara Ohniště Etna s poklopem, pr. 61 cm
Přenosné ohniště na dřevo Etna je vhodné na terasy a zahrady. Konstrukce ohniště je vyrobena z kvalitní oceli s vysokoteplotním černým mosazným nátěrem. Rošt je z ocelové mřížky se smaltovanou povrchovou úpravou. Speciálně tvarovaný poklop s pletivem poslouží jako ochrana před jiskrami,...
SOMAGIC Florence
Gril na dřevěné uhlí SOMAGIC Florence s litinovým topeništěm. Robustní vzhled, originální design a ušlechtilý materiál.
Fieldmann FZG 1000, černý
Stolní zahradní gril na dřevěné uhlí Fieldmann FZG 1000. Gril má chromový rošt a pokličku, aby se docílilo nejlepšího efektu při grilování masa a zeleniny. Díky svým rozměrům je vhodný na pikniky nebo grilování v parku.
Vega Gril 349
Všestranný velký komfortní Gril VeGA 349 s udírnou na dřevo, dřevěné uhlí a brikety. Zahradní gril má dvě topeniště a tři pečící plochy. Slouží pro pohodlné grilování, pečení, vaření a uzení.