Grily

Activa Dakota II
Plynový gril Activa Dakota II s bočním vařičem.
SENCOR SBG 106BK
Elektrický stolní gril Sencor SBG 106 BK. Ideální k celoročnímu grilování uvnitř domu i na zahradě. Lehký a snadno přenosný. Splňuje podmínky zdravého grilování (možnost grilování bez přidání oleje). Kombinace 2 různých grilovacích ploch:Rovná (pro grilování zeleniny, vajíček, slaniny,...
Gril VETRO-PLUS 5023020J Garden
Vlastnosti: velký zahradní gril s pojezdovými koly zástěna proti větru chromovaný rošt odkládací plocha nahřívací mřížka nastavitelná výška ohniště 69-80 cm Rozměry: rozměry ohniště: 51,6 x 27 cm rozměry nahřívací mřížky: 46 x 6 cm nastavitelná výška: 69-80 cm hmotnost. 3,3 kg
Fieldmann FZG 1009 FLM41003092
Uzavíratelný pojízdný gril na dřevěné uhlí s grilovací plochou o průměru 41 cm a regulací odvodu vzduchu.
Happy Green Party
Party gril na dřevěné uhlí s dřevěnými odkládacími policemi a pojezdovými koly pro snadnou manipulaci. Gril má velkou grilovací plochu o rozměru 45×45 cm. Přívod vzduchu lze regulovat na víku grilu.
Happy Green BALL
HAPPY GREEN Ball, kulatý gril s poklicí, průměr grilu 40 cm, pojezdová kola pro snadný transport.
Happy Green Gril PICNIC zelená
Gril PICNIC je kulatý gril s poklicí o průměru 36 cm a výšce 42 cm. Díky svému rozměru se gril velmi dobře skladuje a je snadno manipulovatelný.
Happy Green Gril RANCHER
Gril RANCHER z karbonové oceli o výšce 90 cm, délka 82 cm, vzdálenost (šířka) nohou 72 cm. 2 rošty (nahřívací a grilovací) jsou z pochromované oceli.
Happy Green WOOD II
Gril Wood se smaltovanou vanou 53×33 cm. Gril je vybaven zástěnou proti větru, dvěma odkládacími stolky, roštem pro pozvolné grilování/ohřívání a grilovací jehlou na kuře.
Activa Kotlový gril na dřevěné uhlí pr. 43 cm
Kotlový gril na dřevěné uhlí Activa pr. 43 cm.
BBQ kemping gril + chladící taška
Malý, ale velice praktický kemping gril najde uplatnění při turistických výletech nebo kempování v přírodě. Užijte si kempování s malým a lehkým grilem 2 v 1 na dřevěné uhlí nebo na dřevo se smaltovanou povrchovou úpravou. S hmotností 1 kg je gril velmi snadno přenosný a je ideální pro...
Happy Green Gril 3v1
Multifunkční gril 3v1 s průměrem roštu 40 cm ocení hlavně milovníci dobrého jídla. Gril 3v1 umožňuje udit, grilovat i opékat.
Activa Smaltovaný kotlík 14 l pro závěsný gril
Smaltovaný kotlík Activa 14 l pro závěsný gril.
Fieldmann FZG 1007 FLM41003042
Zahradní gril s velkou grilovací plochou 76x42 cm, v uzavíratelném provedení s vestavěným teploměrem. Dvě velké odkládací plochy.
CEV 753125 kotlový 113 x 56 x 106 cm
Gril je velice praktický a má moderní design Ocelové kotlové ohniště s krytem a dřevěnou rukojetí Součástí grilu jsou dvě odkládací police a sběrný popelník Praktická kolečka pro lepší manipulaci s grilem Průměr kotle 56 cm
Happy Green Gril PORTLAND
Kotlový gril na dřevěné uhlí Portland má průměr kotle 65 cm. Přívod vzduchu lze regulovat na poklici. Gril má vyjímatelný popelník, nohy jsou nerez oceli. Pro snadnou manipulaci využijete pojezdová kola.
SOMAGIC Florence
Gril na dřevěné uhlí SOMAGIC Florence s litinovým topeništěm. Robustní vzhled, originální design a ušlechtilý materiál.
Happy Green GRIL Garden
Gril Garden – velký zahradní gril s pojezdovými koly, ohniště o velikosti 51,6×27 cm, nastavitelná výška ohniště.
Fieldmann FZG 1000, černý
Stolní zahradní gril na dřevěné uhlí Fieldmann FZG 1000. Gril má chromový rošt a pokličku, aby se docílilo nejlepšího efektu při grilování masa a zeleniny. Díky svým rozměrům je vhodný na pikniky nebo grilování v parku.
Ohniště kulaté 75 cm
Přenosné ohniště pro všechny, kteří mají rádi posezení u otevřeného ohně. Ohniště má tepelně odolný nátěr a síto na ochranu před jiskrami. Výška bez poklopu je 40 cm. Tloušťka plechu 3 mm.