Sportovní výživa

Medisana Digitální tlakoměr MTS
Tlakoměr s velkým a výborně čitelným LCD panelem. Zobrazuje systolický a diastolický tlak, puls, datum i čas.
Medisana Tlakoměr na zápěstí s bluetooth BW 300
Monitor krevního tlaku na zápěstí s bluetooth.
Medisana Relaxační podložka do koupele BBS
Relaxační podložka do koupele s dálkovým ovládáním a možností použití aromatických olejů.
Medisana Vyhřívaná podložka HU 665
Vyhřívaná podložka pro snadné připevnění k matraci. Deka se vyhřeje během chvilky, je vybavena Turbo Heatem (100W), po zahřátí je to pouze 60W.
Medisana Diagnostická osobní váha s bluetooth BS 430
Diagnostická osobní váha s velkým multifunkčním LCD displejem.
Medisana Čistička vzduchu AIR
Čistička vzduchu s antibakteriálním prachovým filtrem. Životnost filtru závisí od znečištění vzduchu v pokoji. Ale dle dosavadních zkušeností filtr vydrží 3-6 měsíců. Na čističce se barevně zobrazuje znečištění filtru. Modrá – žlutá – červená. Modrá – filtr je čistý. Přechod z...
Nutrend Just fruit 30g jablko a banán
JUST FRUITVychutnejte si více než 50% šťavnatého ovoce a kvalitní vlákniny v křehké tyčince obalené v oplatkovém papíru. Žádný lepek a konzervanty - jen lahodná chuť jablíčka, sladkého banánu, voňavých malin či brusinek. I mlsat můžete zdravě. JUST FRUIT - s vlákninou, bez lepku a...
Nutrend BCAA Mega Shot 20x 60 ml
Mega Shot v praktickém jednorázovém balení obsahuje 3000 mg esenciálních aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1, které podporují rychlou regeneraci a chrání svalovou hmotu.
Nápoj Nutrend REGENER 450g - fresh apple
Produkt: Nápoj Nutrend REGENER 450g - fresh apple. REGENER je účinnou kombinací pečlivě vybraných zdrojů sacharidů, minerálů, vitaminů a dalších funkčních látek pro nastartování kvalitní a komplexní regenerace.
Survival Glutamin Fair Power
L-glutamin je mezi sportovci nejvyhledávanější volná aminokyselina, která zlepšuje regeneraci, posiluje imunitní systém a urychluje pokroky.
Survival ultra speed 80 fair power 2 kg
Jeden z nejlepších a nejdostupnějších proteinových potravinových doplňků složený z kvalitních zdrojů bílkovin. Neobsahuje lepek!
Rapunzel Bio čokoládová tyčinka Tygr 22g RAPUNZEL
Bio čokoládová tyčinka Tygr RAPUNZEL 22 gTyčinka z jemné mléčné čokolády s mléčnou náplní s vysokým obsahem mléka. Neobsahuje žádná umělá aromata, je ovoněná pravou Bourbon vanilkou. Čokoláda má praktický malý formát na cesty a pro zahnání chuti na sladké.Složení:sušená třtinová...
Starlife Glucosamine Star 60 kapslí
Doplněk stravy Glucosamine Star přispívá k udržení normální funkce pohybového aparátu. Podporuje normální stav kloubů, kostí, vazů a šlach.
Starlife Anatomax (Anatomix) 60 kapslí
Anatomax podporuje normální činnost pohybového aparátu a podporuje normální činnost trávícího systému a metabolismu.
Nutrend Just fruit 30g meruňka
JUST FRUITVychutnejte si více než 50% šťavnatého ovoce a kvalitní vlákniny v křehké tyčince obalené v oplatkovém papíru. Žádný lepek a konzervanty - jen lahodná chuť jablíčka, sladkého banánu, voňavých malin či brusinek. I mlsat můžete zdravě. JUST FRUIT - s vlákninou, bez lepku a...
Simply You Swiss Colavital 70 kostiček
Swiss Colavital je čistý lyofilizovaný kolagen se speciální přísadou RSVital pro normální činnost kloubů. Swiss Colavital má 100% přírodní složení, je lehce stravitelný s příjemnou ovocnou chutí a snadno polykatelný.
Tablety ISOSTAR FAST HYDRATION POWERTABS 10x12g - citron 001242354
Produkt: Tablety ISOSTAR FAST HYDRATION POWERTABS 10x12g - citron. ISOSTAR POWERTABS 120g citron. TABLETY 10 x 12grozpustný isotonický nápojpro krátkou a intenzivní fyzickou aktivitu.
Nápoj ISOSTAR HYDRATE amp; PERFORM 400g - fresh 001818914
Produkt: Nápoj ISOSTAR HYDRATE amp; PERFORM 400g - fresh. ISOSTAR prášek 400 g fresh. hydratační isotonický nápoj s vápníkem a hořčíkem, 400g na 5l nápoje.
Nápoj Nutrend UNISPORT 0,5l - broskev a maracuja
Produkt: Nápoj Nutrend UNISPORT 0,5l - broskev a maracuja. UNISPORT je mírně mineralizovaný nápojový koncentrát obohacený o důležité aminokyseliny taurin, glycin a L-Carnitin. Je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby.
Nápoj Nutrend UNISPORT 1l - broskev a maracuja
Produkt: Nápoj Nutrend UNISPORT 1l - broskev a maracuja. UNISPORT je mírně mineralizovaný nápojový koncentrát obohacený o důležité aminokyseliny taurin, glycin a L-Carnitin. Je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby.
Nápoj Nutrend UNISPORT 1l - citron 000941030
Produkt: Nápoj Nutrend UNISPORT 1l - citron. UNISPORT je mírně mineralizovaný nápojový koncentrát obohacený o důležité aminokyseliny taurin, glycin a L-Carnitin. Je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby.
Nápoj Nutrend UNISPORT 1l - pomeranč 000941014
Produkt: Nápoj Nutrend UNISPORT 1l - pomeranč. UNISPORT je mírně mineralizovaný nápojový koncentrát obohacený o důležité aminokyseliny taurin, glycin a L-Carnitin. Je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby.
Tablety Nutrend Carbonex - 12 tablet
Produkt: Tablety Nutrend Carbonex - 12 tablet. Energetické tablety obohacené o energizující a stimulující látky 8211; kofein, taruin, hořčík, vitamin C, L-Carnosin, L-Alanin a BCAA v optimálním poměru 2:1:1. Skvělý pro okamžité dodání rychle energie.
Nápoj Nutrend REGENER 450g - red fresh
Produkt: Nápoj Nutrend REGENER 450g - red fresh. REGENER je účinnou kombinací pečlivě vybraných zdrojů sacharidů, minerálů, vitaminů a dalších funkčních látek pro nastartování kvalitní a komplexní regenerace.
Nutrend DeNuts pražená mandle+para ořech 35 g
DeNutsDelikátní tyčinka plná zdraví prospěšných ořechů a medu. DeNuts je bez konzervantů a bez průmyslově ztužených tuků Zdravé medové mlsání dodá kvalitní energii a nezbytné vitamíny.