Sport Tecnifibre

Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 19 RS
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 19 RS pro malé tenisové začátečníky ve věku 4-5 let s odolnou hliníkovou konstrukcí.
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Rebound Tempo 21
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre Rebound Tempo 21 je určena speciálně pro holčičky ve věku 4-6 let, které se učí základům tenisu.
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 23 RS
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 23 RS pro malé tenisové začátečníky ve věku 6-8 let s odolnou hliníkovou konstrukcí.
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 21 RS
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 21 RS pro malé tenisové začátečníky ve věku 5-6 let s odolnou hliníkovou konstrukcí.
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 25 RS
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Bullit 25 RS pro mladé tenisty ve věku 8-10 let s odolnou hliníkovou konstrukcí.
Dětská tenisová raketa Tecnifibre Rebound 23 2021
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre Rebound Tempo 23 je určena speciálně pro holčičky ve věku 6-8 let, které se učí základům tenisu.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 255 Dynacore L
Tenisová raketa Tecnifibre pro mladé závodní hráče, kteří přechází z dětských na dospělé modely.
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre Rebound Tempo 26
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre Rebound Tempo 26 je určena speciálně pro dívky ve věku 8-10 let, které se připravují na přechod k velké raketě.
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 26
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre Flash 26 pro nadšené mladé tenisty ve věku 10-11 let v moderním designu.
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre T-Fight XTC 25
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre XTC 25 pro soutěživé mladé tenisty ve věku 8 - 10 let v povedeném designu od firmy Lacoste.
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre T-Fight XTC 26
Juniorská tenisová raketa Tecnifibre XTC 26 pro soutěživé mladé tenisty ve věku 10 - 11 let v povedeném designu od firmy Lacoste.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 255 CES
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 255 CES je raketa nabitá technologiemi pro začínající a mírně pokročilé hráče a juniory s ambicemi.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 300 XTC
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 300 XTC je výborná volba pro zkušené hráče a hráčky, kteří vyznávají aktivní celodvorcovou hru.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 265 XTC
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 265 XTC je výborná volba pro začátečníky a pokročilé juniory, kteří postupně přechází k dospělé raketě s vyšší hmotností.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 270 CES
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 270 CES je raketa nabitá technologiemi pro mírně pokročilé hráče a juniory na klubové úrovni.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 280 XTC
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 280 XTC je výborná volba pro mírně až středně pokročilé hráče, ženy a juniory, kteří vyznávají aktivní celodvorcovou hru.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 285 CES
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 285 CES je raketa nabitá technologiemi pro pokročilé hráče a juniory na klubové úrovni.
Tenisová raketa Tecnifibre TF40 305
Tenisová raketa Tecnifibre TF40 305 je vylepšenou verzí modelu XTC a výborná volba pro závodní hráče a hráčky, kteří vyznávají přesnou švihovou hru.
Tenisová raketa Tecnifibre TF40 315
Tenisová raketa Tecnifibre TF40 315 je vylepšenou verzí modelu XTC a výborná volba pro závodní hráče a hráčky, kteří vyznávají přesnou švihovou hru.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 295 XTC
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 295 XTC je výborná volba pro pokročilé hráče a hráčky, kteří vyznávají aktivní celodvorcovou hru.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 300 CES
Tenisová raketa Tecnifibre T-Flash 300 CES je raketa nabitá technologiemi pro pokročilé hráče a juniory na klubové úrovni.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 305 XTC
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 305 XTC je výborná volba pro závodní hráče a hráčky, kteří vyznávají přesnou švihovou hru.
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 315 XTC
Tenisová raketa Tecnifibre T-Fight 315 XTC je výborná volba pro zkušené hráče a hráčky, kteří vyznávají aktivní celodvorcovou hru.