Sport 1000 až 2000 Kč

Mini stepper Master
Mini stepper. Technický popis: hydraulické tlumiče computer zobrazuje čas cvičení, počet kroků a spotřebu kalorií hmotnost 6,5 kg nosnost 100 kg maximální výška sportovce - bez omezení hmotnost balení: 7.50 kg rozměry balení (VxŠxH): 50 x 40 x 30 cm
Parametry ACRA KH666
Parametry : -hmotnost lavičky je 12 kg -rozměry 142x34x120/70 cm -poslední rozměr udává výšku opěradla ve vodorovné poloze a ve vzpřímené poloze -rozměr kartonu - 125 x 18 x 34,5 cm -nosnost lavice je 130 kg
L - Metis 5.2 helma černo bílá IXS 2015
Helma integrálka METIS SLIDE - Výrobce - IXS Švýcarsko - Materiál - polykarbonát - laminát - Ventilace - dokonale zajištěna 21- ti otvory s kovovou síťkou - Kšilt - plynule nastavitelný s aretací - Vnitřní vložka - vyjímatelná a vypratelná - Zapínání - dvojitý kovový D kroužek s pojistkou -...
L - Metis 5.2 helma černo zelená IXS 2015
Helma integrálka METIS SLIDE - Výrobce - IXS Švýcarsko - Materiál - polykarbonát - laminát - Ventilace - dokonale zajištěna 21- ti otvory s kovovou síťkou - Kšilt - plynule nastavitelný s aretací - Vnitřní vložka - vyjímatelná a vypratelná - Zapínání - dvojitý kovový D kroužek s pojistkou -...
L - METIS helma zelená černá IXS 2012
Helma integrálka METIS - Výrobce - IXS Švýcarsko - Materiál - polykarbonát - laminát - Ventilace - dokonale zajištěna 21- ti otvory s kovovou síťkou - Kšilt - plynule nastavitelný s aretací - Vnitřní vložka - vyjímatelná a vypratelná - Zapínání - dvojitý kovový D kroužek s pojistkou - Váha...
Pulsmetr Sigma PC 26.14 - modrá
Produkt: Pulsmetr Sigma PC 26.14 - modrá. Digitálně kódovaný pulsmetr, který je vhodný i pro použití ve fitness centru. Disponuje 4 funkcemi měření pulsu a 6 časovými. U tréninkového módu je možné nastavit 1 HR zónu.
Pulsmetr Sigma PC 26.14 - bílá
Produkt: Pulsmetr Sigma PC 26.14 - bílá. Digitálně kódovaný pulsmetr, který je vhodný i pro použití ve fitness centru. Disponuje 4 funkcemi měření pulsu a 6 časovými. U tréninkového módu je možné nastavit 1 HR zónu.
Přilba BBB BHE-65 Traffic bílo-stříbrná
Produkt: Přilba BBB BHE-65 Traffic bílo-stříbrná. Přilba BBB BHE-65 Traffic - se skořepinou vyrobenou In mold technologií, s 21 ventilačními otvory, anibakteriální pratelnou vložkou a s upevňovacím systémem DualClose.
Přilba BBB BHE-65 Traffic černo-šedá
Produkt: Přilba BBB BHE-65 Traffic černo-šedá. Přilba BBB BHE-65 Traffic - se skořepinou vyrobenou In mold technologií, s 21 ventilačními otvory, anibakteriální pratelnou vložkou a s upevňovacím systémem DualClose.
Přilba UVEX Onyx DARK SILVER-LIGHT BLUE 2014 - velikost 52-57 cm
Produkt: Přilba UVEX Onyx DARK SILVER-LIGHT BLUE 2014 - velikost 52-57 cm. Sportovní helma UVEX Onyx v nových barvách pro rok 2014. Technologie Inmould, upínací systém IAS. Síťka proti hmyzu.
Přilba UVEX Onyx WHITE-RED - velikost 52-57 cm
Produkt: Přilba UVEX Onyx WHITE-RED - velikost 52-57 cm. Sportovní helma UVEX Onyx v nových barvách pro rok 2014. Technologie Inmould, upínací systém IAS. Síťka proti hmyzu.
Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN
Produkt: Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN. Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN - lehká přilba pro děti a mláděž, s velkou bezpečností a stabilní konstrukcí. Výborně pasuje a je pohodlná, také díky účinné ventilaci.
Přilba BBB BHE-21 Hawk černá - velikost M (52-58cm)
Produkt: Přilba BBB BHE-21 Hawk černá - velikost M (52-58cm). Přilba BBB BHE-21 Hawk - se skořepinou vyrobenou In mold technologií, s 20 ventilačními otvory, snadným upevňovacím systémem DualClose a pratelnou antibakteriální vložkou.
Přilba GIRO Revel Black / Industrial Green Floral
Produkt: Přilba GIRO Revel Black / Industrial Green Floral. Přilba GIRO Revel je sportovní přilba s perfektním odvětráním. O bezpečnost se stará In Mold konstrukce a upínací systém Acu Dial.
Přilba Alpina Panoma City - matně oranžová - velikost
Produkt: Přilba Alpina Panoma City - matně oranžová - velikost M (52-57cm). Ideální přilba pro toho, kdo na kole jezdí za soumraku, či za tmy.
UVEX HELMA XENOVA CC, DARK SILVER-WHITE MAT 2014 - velikost 52-57
Produkt: UVEX HELMA XENOVA CC, DARK SILVER-WHITE MAT 2014 - velikost 52-57. UVEX HELMA XENOVA CC, DARK SILVER-WHITE MAT je helma s 21 ventilačními otvory, která je vhodná pro jakoukoliv cyklistiku. Hmotnost pouze 290 gramů.
Přilba Alpina Panoma City - matně bílá - velikost
Produkt: Přilba Alpina Panoma City - matně bílá - velikost M (52-57cm). Ideální přilba pro toho, kdo na kole jezdí za soumraku, či za tmy.
Přilba Alpina Panoma City - matně černá - velikost
Produkt: Přilba Alpina Panoma City - matně černá - velikost M (52-57cm). Ideální přilba pro toho, kdo na kole jezdí za soumraku, či za tmy.
Přilba MET FORTE bílá - velikost 52-59 cm
Produkt: Přilba MET FORTE bílá - velikost 52-59 cm. Silniční přilba FORTE od výrobce MET, spojuje výbornou hmotnost, kompaktnost a pokročilý systém ventilace. Barva bílá.
Přilba GIRO Verona Matte Black Scrawl
Produkt: Přilba GIRO Verona Matte Black Scrawl. Přilba GIRO Verona splňuje vše, co si žena od přilby může přát. Počínaje bezpečností a odvětráním na prvním místě a designovým provedením konče.
Dětská tenisová raketa Head IG Speed 21 2019
Dětská tenisová raketa Head IG Speed 21 2019 je vhodná pro ty nejmenší tenisty s výškou od 101 do 114 cm.
Dětská tenisová raketa Head IG Speed 21 2020
Dětská tenisová raketa Head IG Speed 21 2020 je určena těm nejmenším hráčům ve věku 4-6 let. Díky lehkému materiálu se jim bude s raketou dobře hrát.
Odporová guma SKLZ Pro Bands (extra silná)
Odporové gumy SKLZ Pro Bands už při rozcvičce pomáhají zahřát svaly nebo rozvíjet sílu a pružnost.
Tenisová raketa Head MX Spark Tour Red
Tenisová raketa Head MX Spark Tour je lehká a snadno ovladatelná raketa pro začínající a mírně pokročilé rekreační hráče.
Dětský set na tenis Wilson Roger Federer Starter Set 25
Dětský set na tenis Wilson Roger Federer Starter Set 25 je raketa pro začínající juniory ve věku 9-10 s obalem přes rameno, flaškou na pití a dvěma míčky.