Sport

InSPORTline Airin černo/zelená 9360
Cyklotrenažer inSPORTline Airin je odolný cyklistický trenažér s tichým řemenovým pohonem, který je vhodný pro domácí využití. Jedná se o jeden z prvních cyklotrenažérů, který nabízí magnetický brzdný systém, což přináší řadu výhod. Náklady na údržbu jsou mnohem nižší, nedochází...
Přilba GIRO Skyline II Blue / Black
Produkt: Přilba GIRO Skyline II Blue / Black. Skyline II je lehká a kompaktní přilba s 10 mohutnými otvory na přední a horní části přilby, In-Mold svrchní skořepinou, odnímatelným štítkem a upínáním Acu Dial. Za příznivou cenu nabízí komfort a...
InSPORTline Xbike 5729
Skládací rotoped inSPORTline Xbike je rotoped určen do menších domácností s nedostatkem volného prostoru. Obrovskou výhodou skládacího rotopedu je možnost jednoduchého složení. Po každém tréninku snadno rotoped složíte a můžete jej uklidit za skříň, pod postel či jiná místa, čímž opravdu...
Přilba GIRO Skyline II White / Silver
Produkt: Přilba GIRO Skyline II White / Silver. Skyline II je lehká a kompaktní přilba s 10 mohutnými otvory na přední a horní části přilby, In-Mold svrchní skořepinou, odnímatelným štítkem a upínáním Acu Dial. Za příznivou cenu nabízí komfort a...
Přilba GIRO Venus II Black / Metalic Charcoal Tallac
Produkt: Přilba GIRO Venus II Black / Metalic Charcoal Tallac. Tato dámská přilba Venus II od výrobce GIRO je vhodná spíše pro rekreační cyklistiku. I tady se dbá především na bezpečnost, kterou doplňuje atraktivní design. Univerzální velikost.
InSPORTline EasyStep 3883
Stepper inSPORTline EasyStep je nový model stepperu kombinovaného s rotanou a vinylovými činkami. Slouží tak jako univerzální souprava pro posilování stehen, hýždí, boků a paží. Stepper EasyStep je vyroben z kvalitního kovu s unikátní povrchovou úpravou se zvýšenou odolností proti poškození....
InSPORTline PROFI Imperial 3881
Stepper inSPORTline PROFI Imperial je moderní stepper se zátěžovým kolem v přední části a funkcí ergometru určený pro komerční využití . Tento systém konstrukce zaručuje vysokou stabilitu, efektivitu cvičení a v neposlední řadě menší rozestup nášlapů zaručující ergonomicky...
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 21
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 21 je inspirovaná slavným tenisovým turnajem US Open a je vhodná pro děti ve věku 5-6 let.
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 23
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 23 je inspirovaná slavným tenisovým turnajem US Open a je vhodná pro děti ve věku 7-8 let.
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 25
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 25 je inspirovaná slavným tenisovým turnajem US Open a je vhodná pro juniory ve věku 9-10 let.
Felt Six 85 2013 - velikost 21,5
Produkt: Felt Six 85 2013 - velikost 21,5. Kola Felt řady SIX jsou předurčené pro závodní cross-country. Když se vezmou v úvahu požadavky významných cross-country a Xterra jezdců, zjistíme, že modely Felt SIX se staly standardem pro tyto kola.
Dětské kolo Superior 2015 Team 16 - červená
Produkt: Dětské kolo Superior 2015 Team 16 - červená. To nejlepší, co může být v 16 palcech! To je Superior Team. Pro malé závodníky se vzrůstem od 100cm do 125cm.
Dětské kolo Apache Cat 16 2015 oranžová
Produkt: Dětské kolo Apache Cat 16 2015 oranžová. Dětské kolo Apache Cat 16 - v nápadně oranžové barvě pro lepší viditelnost, vybaveno duralovým rámem a protišlapací brzdou, včetně krytů na řetěz.
Insportline Gilavar 6938
Běžecký pás inSPORTline Gilavar je velmi kvalitní bežečký trenažér určen pro domácí využití a u bude se líbit opravdu všem. Jeho robustní konstrukce zaručuje výbornou stabilitu, dostatečně velká bežecká plocha s nosností 150 kg Vám zaručí maximální komfort během cvičení. Computer...
Dětská tenisová raketa Head Radical 19
Juniorská tenisová raketa Head Radical 19 z kolekce 2010/11 se vyznačuje spoustou síly a snadnou manipulací. Hmotnost: 181 g, vyvážení: 245 mm, délka: 500 mm. Raketu doporučujeme pro děti do 5 let (do 101 cm výšky).
Přilba GIRO Atmos II Matte Black/Highlight yellow - M (558211;59 cm)
Produkt: Přilba GIRO Atmos II Matte Black/Highlight yellow - M (558211;59 cm). Přilba GIRO Atmos II je spojení dokonalé technologie, stylu a provedení. Chladnou hlavu vám udrží 26 ventilačních otvorů s technologií Wind Tunnel.
Přilba Endura Singletrack - Green (Kelly) - E1502KG - Velikost
Produkt: Přilba Endura Singletrack - Green (Kelly) - E1502KG - Velikost M-L. Singletrack přilba. Lehká cyklistická přilba se štítkem.
Přilba UVEX Onyx DARK SILVER-LIGHT BLUE 2014 - velikost 52-57 cm
Produkt: Přilba UVEX Onyx DARK SILVER-LIGHT BLUE 2014 - velikost 52-57 cm. Sportovní helma UVEX Onyx v nových barvách pro rok 2014. Technologie Inmould, upínací systém IAS. Síťka proti hmyzu.
Přilba UVEX Onyx WHITE-RED - velikost 52-57 cm
Produkt: Přilba UVEX Onyx WHITE-RED - velikost 52-57 cm. Sportovní helma UVEX Onyx v nových barvách pro rok 2014. Technologie Inmould, upínací systém IAS. Síťka proti hmyzu.
Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN
Produkt: Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN. Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN - lehká přilba pro děti a mláděž, s velkou bezpečností a stabilní konstrukcí. Výborně pasuje a je pohodlná, také díky účinné ventilaci.
Přilba BBB BHE-21 Hawk černá - velikost M (52-58cm)
Produkt: Přilba BBB BHE-21 Hawk černá - velikost M (52-58cm). Přilba BBB BHE-21 Hawk - se skořepinou vyrobenou In mold technologií, s 20 ventilačními otvory, snadným upevňovacím systémem DualClose a pratelnou antibakteriální vložkou.
ELITE NOVO FORCE
Produkt: ELITE NOVO FORCE. Trenažér NOVO FORCE s novým designem rámu, 5 stupni zátěže, manuálně ovládaný a magnetickybržděný válec potažený elastomerem, který se přizpůsobí velikosti kola od 24 do 29.
Přilba BBB Circuit BHE-43 modrá - velikost M (52-57cm)
Produkt: Přilba BBB Circuit BHE-43 modrá - velikost M (52-57cm). Přilba BBB BHE-43 Circuit - modrá - se skořepinou vyrobenou technologií In-Mold, s 8 ventilačními otvory a nastavitelnými popruhy pro perfektní a pohodlné nošení. S antibakteriální vložkou.
Přilba BBB BHE-31 Kite 2010 se štítkem bílo-červená - velikost L (58-62cm)
Produkt: Přilba BBB BHE-31 Kite 2010 se štítkem bílo-červená - velikost L (58-62cm). BHE-31 Kite 2010 se štítkem - se skořepinou vyrobenou In mold technologií, se 14 ventilačními otvory, pratelnou antibakteriální vložkou a upevňovacím systémem DualClose.
InSPORTline inCondi R600i 8725
Recumbent inSPORTline inCondi R600i je profesionální recumbent určený pro komerční, nekomerční či rehabilitační účely. Robustní konstrukce se stabilní oporou zad je vhodná především pro obézní uživatele, kteří mají sníženou pohyblivost, nebo pro seniory, kteří se chtějí tréninkem udržet...