Sport

Přilba GIRO Skyline II Blue / Black
Produkt: Přilba GIRO Skyline II Blue / Black. Skyline II je lehká a kompaktní přilba s 10 mohutnými otvory na přední a horní části přilby, In-Mold svrchní skořepinou, odnímatelným štítkem a upínáním Acu Dial. Za příznivou cenu nabízí komfort a...
InSPORTline Xbike 5729
Skládací rotoped inSPORTline Xbike je rotoped určen do menších domácností s nedostatkem volného prostoru. Obrovskou výhodou skládacího rotopedu je možnost jednoduchého složení. Po každém tréninku snadno rotoped složíte a můžete jej uklidit za skříň, pod postel či jiná místa, čímž opravdu...
Přilba GIRO Skyline II White / Silver
Produkt: Přilba GIRO Skyline II White / Silver. Skyline II je lehká a kompaktní přilba s 10 mohutnými otvory na přední a horní části přilby, In-Mold svrchní skořepinou, odnímatelným štítkem a upínáním Acu Dial. Za příznivou cenu nabízí komfort a...
Přilba GIRO Venus II Black / Metalic Charcoal Tallac
Produkt: Přilba GIRO Venus II Black / Metalic Charcoal Tallac. Tato dámská přilba Venus II od výrobce GIRO je vhodná spíše pro rekreační cyklistiku. I tady se dbá především na bezpečnost, kterou doplňuje atraktivní design. Univerzální velikost.
InSPORTline EasyStep 3883
Stepper inSPORTline EasyStep je nový model stepperu kombinovaného s rotanou a vinylovými činkami. Slouží tak jako univerzální souprava pro posilování stehen, hýždí, boků a paží. Stepper EasyStep je vyroben z kvalitního kovu s unikátní povrchovou úpravou se zvýšenou odolností proti poškození....
InSPORTline PROFI Imperial 3881
Stepper inSPORTline PROFI Imperial je moderní stepper se zátěžovým kolem v přední části a funkcí ergometru určený pro komerční využití . Tento systém konstrukce zaručuje vysokou stabilitu, efektivitu cvičení a v neposlední řadě menší rozestup nášlapů zaručující ergonomicky...
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 21
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 21 je inspirovaná slavným tenisovým turnajem US Open a je vhodná pro děti ve věku 5-6 let.
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 23
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 23 je inspirovaná slavným tenisovým turnajem US Open a je vhodná pro děti ve věku 7-8 let.
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 25
Dětská tenisová raketa Wilson US Open 25 je inspirovaná slavným tenisovým turnajem US Open a je vhodná pro juniory ve věku 9-10 let.
Felt Six 85 2013 - velikost 21,5
Produkt: Felt Six 85 2013 - velikost 21,5. Kola Felt řady SIX jsou předurčené pro závodní cross-country. Když se vezmou v úvahu požadavky významných cross-country a Xterra jezdců, zjistíme, že modely Felt SIX se staly standardem pro tyto kola.
Dětské kolo Superior 2015 Team 16 - červená
Produkt: Dětské kolo Superior 2015 Team 16 - červená. To nejlepší, co může být v 16 palcech! To je Superior Team. Pro malé závodníky se vzrůstem od 100cm do 125cm.
Dětské kolo Apache Cat 16 2015 oranžová
Produkt: Dětské kolo Apache Cat 16 2015 oranžová. Dětské kolo Apache Cat 16 - v nápadně oranžové barvě pro lepší viditelnost, vybaveno duralovým rámem a protišlapací brzdou, včetně krytů na řetěz.
Insportline Gilavar 6938
Běžecký pás inSPORTline Gilavar je velmi kvalitní bežečký trenažér určen pro domácí využití a u bude se líbit opravdu všem. Jeho robustní konstrukce zaručuje výbornou stabilitu, dostatečně velká bežecká plocha s nosností 150 kg Vám zaručí maximální komfort během cvičení. Computer...
Dětská tenisová raketa Head Radical 19
Juniorská tenisová raketa Head Radical 19 z kolekce 2010/11 se vyznačuje spoustou síly a snadnou manipulací. Hmotnost: 181 g, vyvážení: 245 mm, délka: 500 mm. Raketu doporučujeme pro děti do 5 let (do 101 cm výšky).
Přilba GIRO Atmos II Matte Black/Highlight yellow - M (558211;59 cm)
Produkt: Přilba GIRO Atmos II Matte Black/Highlight yellow - M (558211;59 cm). Přilba GIRO Atmos II je spojení dokonalé technologie, stylu a provedení. Chladnou hlavu vám udrží 26 ventilačních otvorů s technologií Wind Tunnel.
Přilba Endura Singletrack - Green (Kelly) - E1502KG - Velikost
Produkt: Přilba Endura Singletrack - Green (Kelly) - E1502KG - Velikost M-L. Singletrack přilba. Lehká cyklistická přilba se štítkem.
Přilba UVEX Onyx DARK SILVER-LIGHT BLUE 2014 - velikost 52-57 cm
Produkt: Přilba UVEX Onyx DARK SILVER-LIGHT BLUE 2014 - velikost 52-57 cm. Sportovní helma UVEX Onyx v nových barvách pro rok 2014. Technologie Inmould, upínací systém IAS. Síťka proti hmyzu.
Přilba UVEX Onyx WHITE-RED - velikost 52-57 cm
Produkt: Přilba UVEX Onyx WHITE-RED - velikost 52-57 cm. Sportovní helma UVEX Onyx v nových barvách pro rok 2014. Technologie Inmould, upínací systém IAS. Síťka proti hmyzu.
Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN
Produkt: Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN. Sportovní přilba UVEX AIR WING, BLUE GREEN - lehká přilba pro děti a mláděž, s velkou bezpečností a stabilní konstrukcí. Výborně pasuje a je pohodlná, také díky účinné ventilaci.
Přilba BBB BHE-21 Hawk černá - velikost M (52-58cm)
Produkt: Přilba BBB BHE-21 Hawk černá - velikost M (52-58cm). Přilba BBB BHE-21 Hawk - se skořepinou vyrobenou In mold technologií, s 20 ventilačními otvory, snadným upevňovacím systémem DualClose a pratelnou antibakteriální vložkou.
ELITE NOVO FORCE
Produkt: ELITE NOVO FORCE. Trenažér NOVO FORCE s novým designem rámu, 5 stupni zátěže, manuálně ovládaný a magnetickybržděný válec potažený elastomerem, který se přizpůsobí velikosti kola od 24 do 29.
Přilba BBB Circuit BHE-43 modrá - velikost M (52-57cm)
Produkt: Přilba BBB Circuit BHE-43 modrá - velikost M (52-57cm). Přilba BBB BHE-43 Circuit - modrá - se skořepinou vyrobenou technologií In-Mold, s 8 ventilačními otvory a nastavitelnými popruhy pro perfektní a pohodlné nošení. S antibakteriální vložkou.
Přilba BBB BHE-31 Kite 2010 se štítkem bílo-červená - velikost L (58-62cm)
Produkt: Přilba BBB BHE-31 Kite 2010 se štítkem bílo-červená - velikost L (58-62cm). BHE-31 Kite 2010 se štítkem - se skořepinou vyrobenou In mold technologií, se 14 ventilačními otvory, pratelnou antibakteriální vložkou a upevňovacím systémem DualClose.
InSPORTline Kapara 185
Cyklotrenažér inSPORTline Kapara svými parametry a kvalitou zpracování předčí některé drahé modely, které znáte z komerčních fitness center. Cyklotrenažér KAPARA je určen pro intenzivní domácí trénink a vysoké zatěžování. Cyklotrenažér Kapara se chlubí novým tichým brzdovým systémem s...
InSPORTline Daxos 8236
Cyklotrenažér inSPORTline Daxos je odolný cyklistický trenažér s tichým řemenovým pohonem vhodný do posiloven. Jedná se o jeden z prvních cyklotrenažérů, který nabízí magnetický brzdný systém, což nere řadu výhod. Náklady na údržbu jsou mnohem nižší, nedochází k poruchovosti, není...