Péče o zuby

Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste 25ml Zubní pasta U Zubní pasta
Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste u Vás do 24 hodin! Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste.Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste s přírodními bylinnými a mikrogranulemi výtažky dokonale čistí zuby a odstraňuje bakterie a zubní plak..
Lavera Basis Sensitiv Toothpaste 75ml Zubní pasta W
Lavera Basis Sensitiv Toothpaste u Vás do 24 hodin! Zubní pasta Lavera Basis Sensitiv Toothpaste.Zubní pasta Lavera Basis Sensitiv Toothpaste pro citlivé zuby a dásně. Složení obsahuje Bio heřmánek, myrhu a vilín. Odstraňuje zubní plak a zabraňuje tvorbě zubního kazu..
Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste 75ml Zubní pasta U Zubní pasta
Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste u Vás do 24 hodin! Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste.Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste s přírodními bylinnými a mikrogranulemi výtažky dokonale čistí zuby a odstraňuje bakterie a zubní plak. .
Farlin Kartáček na zuby BF-117 001937920
Zubní kartáček. Vhodný pro čištění prvních zoubků a jemnou masáž dásní. Materiál: Silikon. Pro snadné přivyknutí dětí na ústní hygienu.
CURAPROX CS 1009 zubní kartáček single 9mm blistr 002413277
Malý a přece dokonalý zubní kartáček čistí jemně a efektivně linii dásně a zadní plochy stoliček, které jsou jinak těžko dostupné. Barva dle aktuální nabídky.
Swissdent zub. kart. PROFI Whitening Soft 19060 002333350
Zubní kartáček s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce. Konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu. Barva dle aktuální nabídky.
Silver Care Bělící zubní pasta 75ml 3029155
Aktivní složení této zubní pasty zanechává zuby bělejší a zároveň je chrání od plaku a zubního kamene.
Silver Care Zubní pasta proti plaku a kameni 100ml 3029189
Aktivní složení této zubní pasty chrání vaše zuby před vznikem plaku a zubního kamene. Zanechává svěží dech.
Marvis Mint ústní voda, 120 ml
Koncentrovaná ústní voda bez alkoholu se svěží jiskřivou příchutí máty, která osvěží váš dech na dlouhou dobu. Pokud jste milovníci aromatických jídel, červeného vína nebo kouříte, tato ústní voda vám dodá vždy jistotu svěžího dechu za každých okolností. Učiňte z čištění zubů...
Marvis Ginger Mint zubní pasta 75 ml
Překvapující kombinace v níž se skěle mísí chladivá máta s hřejivým zázvorem. Skvělá kombinace přináší chyťovou explozi s atmosférou tropů. Zubní pasty MARVIS Revoluce v pojetí zubní pasty, která přichází přímo z Itálie. Přináší pestrou moderní nabídku chutí a špičkových...
Marvis Jasmin Mint zubní pasta 75 ml
Překvapující směs jemných květinových tónů jasmínu a svěží máty přináší zajímavou středomořskou harmonii. Zubní pasty MARVIS Revoluce v pojetí zubní pasty, která přichází přímo z Itálie. Přináší pestrou moderní nabídku chutí a špičkových vlastností, které jsou skloubeny s...
CURAPROX CPS 06-011 prime plus mez.kar.5ks blister 002715887
Mezizubní kartáčky s jemným drátěným jádrem a hustými štětinkami jsou klíčem k úspěšnému ošetření mezizubních prostor.
CURAPROX CPS 10 regular mezizub.kart. 5ks blister 1020990
Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků v blisteru.
SWISSDENT ústní voda Extreme 300ml
Swissdent Extreme je prémiová ústní voda s prodlouženým účinkem pro svěží dech. Vlastnosti ústní vody Swissdent Extreme: Nezabarvuje zuby Výrazný antibakteriální účinek Působí proti špatnému dechu Zpomaluje tvorbu zubního plaku Remineralizuje zubní sklovinu Neobsahuje alkohol Doporučujeme...
SilverCare Sensitive zubní pasta pro citlivé dásně 3029197
SilverCare Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex
NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění
NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění.
CURAPROX ATA zubní kartáček 002198126
Zubní kartáček má krátkou, mírně zahnutou rukojetí se čtyřmi kroužky z příjemného, měkkého plastu, který umožňuje pevné uchopení v prstech. Barva dle aktuální nabídky.
CURAPROX CS 1006 zubní kartáček Single 6mm blister 002413269
Malý a přece dokonalý zubní kartáček čistí jemně a efektivně linii dásně a zadní plochy stoliček, které jsou jinak těžko dostupné. Barva dle aktuální nabídky.
CURAPROX CS 5460 Ortho zubní kartáček 002457050
Zubní kartáček je s výřezem prostřední řady štětin a krátkou hlavou pro účinné čištění chrupu při používání ortodontických fixních aparátků. Barva dle aktuální nabídky. Barva dle aktuální nabídky.
CURAPROX CURASEPT ADS 350 par.gel 30ml 0.5% CHX 002089218
Je určen pro lokální péči o dásně, užívá se jako prevence předoperačních zákroků a pooperačních komplikací.
Curaprox Curasept ADS 705 gelová zubní pasta pro každodenní použití 002171180
Curaprox Curasept ADS 705, 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Curaprox Curasept ADS 705 zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyomezuje tvorbu...
CURAPROX CPS 14Z regular mezizub.kart. 5ks blister 2526128
Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení (blister) obsahuje 5ks mezizubních kartáčků.
Curaprox CS 5460 Ultra Soft 3 ks
Curaprox CS Ultrasoft je ultraměkký zubní kartáček s 5460 velmi jemnými a hustě seřazenými vlákny Curen pro čištění zubů bez bolesti. Unikátní design umožňuje důkladné vyčištění celé dutiny ústní. Výhody zubního kartáčku Curaprox CS 5460 Ultrasoft: 5460 ultra jemných vláken Curen pro...
CURAPROX CPS14 mezizubní kartáček 001021022
Mezizubní kartáček je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Barva dle aktuální nabídky.