Péče o zuby

Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste 25ml Zubní pasta U Zubní pasta
Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste u Vás do 24 hodin! Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste.Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste s přírodními bylinnými a mikrogranulemi výtažky dokonale čistí zuby a odstraňuje bakterie a zubní plak..
Lavera Basis Sensitiv Toothpaste 75ml Zubní pasta W
Lavera Basis Sensitiv Toothpaste u Vás do 24 hodin! Zubní pasta Lavera Basis Sensitiv Toothpaste.Zubní pasta Lavera Basis Sensitiv Toothpaste pro citlivé zuby a dásně. Složení obsahuje Bio heřmánek, myrhu a vilín. Odstraňuje zubní plak a zabraňuje tvorbě zubního kazu..
Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste 75ml Zubní pasta U Zubní pasta
Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste u Vás do 24 hodin! Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste.Zubní pasta Pasta Del Capitano Natural Herbs Toothpaste s přírodními bylinnými a mikrogranulemi výtažky dokonale čistí zuby a odstraňuje bakterie a zubní plak. .
Silver Care Bělící zubní pasta 75ml 3029155
Aktivní složení této zubní pasty zanechává zuby bělejší a zároveň je chrání od plaku a zubního kamene.
Silver Care Zubní pasta proti plaku a kameni 100ml 3029189
Aktivní složení této zubní pasty chrání vaše zuby před vznikem plaku a zubního kamene. Zanechává svěží dech.
Marvis Mint ústní voda, 120 ml
Koncentrovaná ústní voda bez alkoholu se svěží jiskřivou příchutí máty, která osvěží váš dech na dlouhou dobu. Pokud jste milovníci aromatických jídel, červeného vína nebo kouříte, tato ústní voda vám dodá vždy jistotu svěžího dechu za každých okolností. Učiňte z čištění zubů...
Marvis Ginger Mint zubní pasta 75 ml
Překvapující kombinace v níž se skěle mísí chladivá máta s hřejivým zázvorem. Skvělá kombinace přináší chyťovou explozi s atmosférou tropů. Zubní pasty MARVIS Revoluce v pojetí zubní pasty, která přichází přímo z Itálie. Přináší pestrou moderní nabídku chutí a špičkových...
SWISSDENT ústní voda Extreme 300ml
Swissdent Extreme je prémiová ústní voda s prodlouženým účinkem pro svěží dech. Vlastnosti ústní vody Swissdent Extreme: Nezabarvuje zuby Výrazný antibakteriální účinek Působí proti špatnému dechu Zpomaluje tvorbu zubního plaku Remineralizuje zubní sklovinu Neobsahuje alkohol Doporučujeme...
Silver Care Zubní pasta pro citlivé dásně 75ml 3029197
Aktivní složení této zubí pasty zklidňuje citlivé dásně a dokonale chrání ústní dutinu před vznikem kazu, plaku a před krvácením dásní.
CURAPROX CURASEPT ADS 350 par.gel 30ml 0.5% CHX 002089218
Je určen pro lokální péči o dásně, užívá se jako prevence předoperačních zákroků a pooperačních komplikací.
Curaprox CS 5460 Ultra Soft 3 ks
Curaprox CS Ultrasoft je ultraměkký zubní kartáček s 5460 velmi jemnými a hustě seřazenými vlákny Curen pro čištění zubů bez bolesti. Unikátní design umožňuje důkladné vyčištění celé dutiny ústní. Výhody zubního kartáčku Curaprox CS 5460 Ultrasoft: 5460 ultra jemných vláken Curen pro...
Hello Kitty zubní pasta - jahodový gel 75ml 002572031
Zubní pasta s jahodovou příchutí speciálně vyvinutá pro dětské zuby a dásně. Posiluje a remineralizuje zubní sklovinu, chrání před vznikem zubního kazu a plaku a motivuje děti k pravidelnému čištění zubů.
Swissdent Ústní sprej pro svěží dech Pure (Mouthspray) 9 ml
Osvěžující ústní sprej Pure vás okamžitě zbaví nepříjemného zápachu z úst.
Swissdent Bělicí zubní pasta (Gentle Whitening Toothpaste) 100 ml
Maximálně šetrná zubní pasta je určená pro bělení citlivých zubů. Hodnota abrazivity 24 RDA je nejnižší ze všech bělicích past na trhu. Jemná mentolová příchuť nedráždí ústní sliznici.
Swissdent Regenerační zubní krém s bělicím efektem Crystal (Repair & Whitening Toothcream) 100 ml
Zubní krém zpevňuje strukturu skloviny a působí jako noční regenerační kúra. Zesvětluje zubní sklovinu bez použití peroxidu.
Swissdent Ústní sprej pro zářivě bílé zuby Extreme (Mouthspray) 9 ml
Osvěžující ústní sprej pomáhá udržovat zuby zářivě bílé.
Swissdent zub. pasta Nanowhitening běl. 50ml 19050 002306059
Swissdent NANOWHITENING Sweet Mint s novou vylepšenou příchutí je velmi šetrná, protože má velmi nízkou hodnotu abrazivity 24 RDA.
<