Nábytek koupelna

Taška Taschelini bílá, Koziol
Tato taštička se postará úplně o všechno. O mobilní telefon, make-up, šperky, tužky, bylinky,...prostě cokoliv vás napadne. Dále ji můžeme použít jako originální balení pro dárek nebo nápaditou vázu. Prostě je nápaditá, funkční a nepostradatelná!
Taška Taschelini černá, Koziol
Tato taštička se postará úplně o všechno. O mobilní telefon, make-up, šperky, tužky, bylinky,...prostě cokoliv vás napadne. Dále ji můžeme použít jako originální balení pro dárek nebo nápaditou vázu. Prostě je nápaditá, funkční a nepostradatelná!
Beurer BS 59 kosmetické zrcátko
Luxusní kosmetické zrcátko s LED osvětlením. Zrcátko lze mít jako samostatně stojící nebo jej můžete jednoduše přimontovat ke zdi. Zobrazení normální nebo až 5ti násobné zvětšení. Světlo je na 4 AAA baterie, které jsou součástí balení.
Beurer BS 99
Designové kosmetické zrcátko s jasným LED osvětlením. Kvalitní chromový povrch, automatické vypnutí světla po 10ti minutách. 5ti násobné zvětšení. Napájení na 3 AA baterie.
Dóza bílá
Dóza v moderním designu bílé barvy. Vhodný doplněk do každé koupelny. Ve stejném designu si můžete dokoupit také misku pod mýdlo, dávkovač na mýdlo, kelímek na zubní kartáček a WC set.
Samolepka Kameny, Kleine Wolke
Samolepla Kameny. K výzdobě vaší koupelny, není nic lepší a jednodušší, než tato krásná samolepka. Je vytištěna na obou stranách, tak může být přilepená na dveřích sprchového koutu.Statická fólie lepí snadno bez nutnosti pásky, přičemž je nekonečně opakovaně použitelná.
Dóza hnědá
Dóza v moderním designu hnědé barvy. Vhodný doplněk do každé koupelny. Ve stejném designu si můžete dokoupit také misku pod mýdlo, dávkovač na mýdlo, kelímek na zubní kartáček a WC set.
Beurer BS 49
Luxusní kosmetické zrcátko, které nesmí chybět žádné moderní ženě. Kvalitní chromový povrch s perleťovou úpravou a s LED osvětlením. Zobrazení normální nebo zvětšení až 5ti násobné. Světlo na 3 AA baterie, které jsou součástí balení.
Svítící kachnička s rádiem do vany, Karcher B.R.I.N.I.
Toužíte po příjemné koupeli s kačenkou a skvělou hudbou a měnící se barvou? Musíte při čištění zubů slyšet nejnovější zprávy a bojíte se nechávat rádio v koupelně? Bílá rádio-kačenka je vodotěsná, vhodná do koupelny a naladitelná jako klasické rádio.Kačenku můžete snadno ovládat....
Conrad Kachnička s rádiem do vany
Rádi si koupel nebo relax v bazénu zpříjemníte hudbou? Musíte při čištění zubů slyšet nejnovější zprávy a bojíte se nechávat rádio v koupelně? Rádio kačenka vám bude vždy skvělým společníkem!Kačenka je vodotěsná, vhodná do koupelny i do bazénu a naladitelná jako klasické rádio....
Skříňka spodní se zásuvkou a dvířky LI 03 Dub Sonoma / Bílá lesk MB LI03
Koupelnová skříňka Simona spodní se zásuvkou a dvířky v barevném provedení Dub Sonoma / Bílá lesk.
Skříňka SIMONA horní SI 07 v bílém laminu MB SI07
Koupelnová skříňka SI07 se vyrábí z DTL desky o tloušťce 16 mm v barevném provedení bílá. Malá koupelnová skříňka má jedno dvířko, vnitřek je vodorovně rozdělen policí. Hmotnost balení: 15 kg, objem balení: 0,021 m3.
Skříňka SIMONA horní SI 10 v bílém laminu MB SI10
Koupelnová skříňka SI10 se vyrábí z DTL desky o tloušťce 16 mm v barevném provedení bílá. Malá koupelnová skříňka má jedno dvířko, vnitřek je vodorovně rozdělen policí. Hmotnost balení: 15 kg, objem balení: 0,024 m3.
Umyvadlová skříňka AILA 110x39cm pravá SAPHO 55638
Moderní skříňka z kolekce AILA nabízí netradiční barevné provedení, které zajisté rozzáří vaši koupelnu. Konstrukce skříňky je v černé barvě, zásuvky a dvířka v červené barvě. Skříňka je vhodná pro umyvadlo s úzkou hranou z litého mramoru. POZOR: umyvadlo je nutné objednat...
Umyvadlová skříňka KALI bez umyvadla SAPHO 56076
Řada KALI vám přináší moderní design a vysoce kvalitní materiály. Z řady KALI je i umyvadlová skříňka v bílé barvě o rozměrech 74x50x45cm. Skříňka je vhodná pod umyvadlo SLIM. Skládá se ze 2 šuplíků se systémem automatického dovření šuplíku. Umyvadlo NENÍ součástí tohoto zboží....
Spodní skříňka do koupelny SIMONA horní SI 06 v bílém laminu MB SI06
Koupelnová skříňka SI06 se vyrábí z DTL desky o tloušťce 16 mm v barevném provedení bílá. Malá koupelnová skříňka má dvě dvířka, vnitřek je vodorovně rozdělen policí. Hmotnost balení: 19 kg, objem balení: 0,032 m3.
LARITA umyvadlová skříňka 56x65x48cm, dub graphite UBC-SAPHO LA060
LARITA - Nábytek s nadčasovým designem. Umyvadlová skříňka: 2 zásuvky s automatickým dovřením, 2 chromové úchytky. Umyvadlo je nutné objednat samostatně - viz. příslušenství. LARITA je Nábytek s nadčasovým designem. Výrazné lemování kolem šuplíků a korpusu vytváří zajímavý a...
Skříňka SIMONA spodní SI 12 v bílém laminu MB SI12
Koupelnová skříňka SI12 se vyrábí z DTL desky o tloušťce 16 mm v barevném provedení bílá. Malá koupelnová skříňka má jedno dvířko, vnitřek je vodorovně rozdělen policí. Hmotnost balení: 18 kg, objem balení: 0,028 m3.
Kela Lars
Regál LARS - váš všestranný pomocník i dekorativní doplněk do vaší koupelny. Je vyroben z pochromovaného kovu v kombinaci s bezpečnostním sklem. konstrukce z pochromovaných trubek 3 police z bezpečnostního skla protiskluzové plošky zabrání poškrábání podlahy Parametry: materiál: pochromovaný...
Kela Sinerio
Elegantní věšák do koupelny v designu stromu je vyroben z kovu v chromové úpravě se stojanem v antracitově šedé barvě. Váš užitečný sluha do koupelny. stabilní podstavec protiskluzová spodní plocha zabrání poškrábání podlahy Parametry: materiál: pochromovaný kov/lakovaný kov barva:...