Nábytek

Taška Taschelini bílá, Koziol
Tato taštička se postará úplně o všechno. O mobilní telefon, make-up, šperky, tužky, bylinky,...prostě cokoliv vás napadne. Dále ji můžeme použít jako originální balení pro dárek nebo nápaditou vázu. Prostě je nápaditá, funkční a nepostradatelná!
Taška Taschelini černá, Koziol
Tato taštička se postará úplně o všechno. O mobilní telefon, make-up, šperky, tužky, bylinky,...prostě cokoliv vás napadne. Dále ji můžeme použít jako originální balení pro dárek nebo nápaditou vázu. Prostě je nápaditá, funkční a nepostradatelná!
Sendvičová matrace LIMA s jádrem z pojeného polyuretanu 7-zónová vysoká 14 cm na dvoulůžko DŘEVOČAL LIMA-2
Sedmizónová sendvičová matrace LIMA s volbou dvojí tuhosti má střed jádra matrace zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Matrace je...
Luxusní matrace Magniflex Toscana COTTON GRANDE DUAL 12 plus lamelový rošt ZDARMA
Luxusný přírodní matrace s Aloe Vera v jádře a s potahem z bio bavlny. Luxusní přírodní matrace Cotton Grande Dual 12 představuje to nejlepší z kolekce Magniflex - Toscana. Matrace je vhodná pro páry, které mají odlišné požadavky na tuhost matrace. Jádro matrace obsahuje výtažky z Aloe Vera a z...
Rošt, 180x200 cm, MONNA
Rošt MONNA v pevnom ráme doporučujeme kombinovať s posteľou PENE, VICTORIA a MARTINA. Rozmer roštu (ŠxDxV): 180x200x5 cm. Rošt tvoria ohýbané lamely vyrobené z brezového dreva, osadené v plastových puzdrách na ráme roštu, vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s matracom ideálne prispôsobuje...
Beurer BS 59 kosmetické zrcátko
Luxusní kosmetické zrcátko s LED osvětlením. Zrcátko lze mít jako samostatně stojící nebo jej můžete jednoduše přimontovat ke zdi. Zobrazení normální nebo až 5ti násobné zvětšení. Světlo je na 4 AAA baterie, které jsou součástí balení.
Beurer BS 99
Designové kosmetické zrcátko s jasným LED osvětlením. Kvalitní chromový povrch, automatické vypnutí světla po 10ti minutách. 5ti násobné zvětšení. Napájení na 3 AA baterie.
Dóza bílá
Dóza v moderním designu bílé barvy. Vhodný doplněk do každé koupelny. Ve stejném designu si můžete dokoupit také misku pod mýdlo, dávkovač na mýdlo, kelímek na zubní kartáček a WC set.
Samolepka Kameny, Kleine Wolke
Samolepla Kameny. K výzdobě vaší koupelny, není nic lepší a jednodušší, než tato krásná samolepka. Je vytištěna na obou stranách, tak může být přilepená na dveřích sprchového koutu.Statická fólie lepí snadno bez nutnosti pásky, přičemž je nekonečně opakovaně použitelná.
Dóza hnědá
Dóza v moderním designu hnědé barvy. Vhodný doplněk do každé koupelny. Ve stejném designu si můžete dokoupit také misku pod mýdlo, dávkovač na mýdlo, kelímek na zubní kartáček a WC set.
Matrace, pružinový, 90x200, FUTON ARONA
jednostranná pružinová matrace, kvalitní pružiny o pruměru 2,2 cm, potah - barevný mix potahu. Rozměry (ŠxD): 200x90 cm. Nosnost 80kg.
Beurer BS 49
Luxusní kosmetické zrcátko, které nesmí chybět žádné moderní ženě. Kvalitní chromový povrch s perleťovou úpravou a s LED osvětlením. Zobrazení normální nebo zvětšení až 5ti násobné. Světlo na 3 AA baterie, které jsou součástí balení.
Svítící kachnička s rádiem do vany, Karcher B.R.I.N.I.
Toužíte po příjemné koupeli s kačenkou a skvělou hudbou a měnící se barvou? Musíte při čištění zubů slyšet nejnovější zprávy a bojíte se nechávat rádio v koupelně? Bílá rádio-kačenka je vodotěsná, vhodná do koupelny a naladitelná jako klasické rádio.Kačenku můžete snadno ovládat....
Conrad Kachnička s rádiem do vany
Rádi si koupel nebo relax v bazénu zpříjemníte hudbou? Musíte při čištění zubů slyšet nejnovější zprávy a bojíte se nechávat rádio v koupelně? Rádio kačenka vám bude vždy skvělým společníkem!Kačenka je vodotěsná, vhodná do koupelny i do bazénu a naladitelná jako klasické rádio....
Rošt, 160x200 cm, BASIC FLEX 3 ZÓNOVÝ
rošt tvoří ohýbané lamely, březové dřevo, osazené v plastových pouzdrech na rámu roštu, rozměry: 160x200 cm, ideálně se přizpůsobuje tvaru a hmotnosti těla, mechanická regulace, dodávaný se spodní sololitovou deskou / tím se vytvoří úl. prostor /, počet lamel 16
Matrace, pěnový, 90x200, MONTANA
Jádro matrace tvoří polyuretanová pěna T-25-90 mm se zvýšenou pružností. Potah je vyroben z čalounické látky na jedné straně prošívaná ovčím rounem 80g/m2.Výška matrace je 9 cm. K matraci doporučujeme zakoupit rošt rolovaný, rošt Flex 3-zónový.
Matrace, pružinová, 120x200 Futon Arona
jednostranná pružinová matrace, kvalitní pružiny o průměru 2, 2 cm, potah - barevný mix potahů, rozměry: 120x200. Nosnost 80kg.
Matrace, pěnový, 80x200, MONTANA
Jádro matrace tvoří polyuretanová pěna T-25-90 mm se zvýšenou pružností. Potah je vyroben z čalounické látky na jedné straně prošívaná ovčím rounem 80g/m2.Výška matrace je 9 cm. K matraci doporučujeme zakoupit rošt rolovaný, rošt Flex 3-zónový.
Skříňka spodní se zásuvkou a dvířky LI 03 Dub Sonoma / Bílá lesk MB LI03
Koupelnová skříňka Simona spodní se zásuvkou a dvířky v barevném provedení Dub Sonoma / Bílá lesk.
Skříňka SIMONA horní SI 07 v bílém laminu MB SI07
Koupelnová skříňka SI07 se vyrábí z DTL desky o tloušťce 16 mm v barevném provedení bílá. Malá koupelnová skříňka má jedno dvířko, vnitřek je vodorovně rozdělen policí. Hmotnost balení: 15 kg, objem balení: 0,021 m3.