Kosmetika a zdraví Victoria´s Secret

Victoria´s Secret Amber Romance - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml
Vůně Amber Romance je příjemná a lákavá směs černých třešní, santalového dřeva, vanilky a mix sladkých tónů. Srdce tvoří tóny mléka, cukru a ambry. Celek dotváří rozmanitost aloe very. Zahalte se do hedvábného pláště s vůní Amber Romance od Victoria´s Secret.
Victoria´s Secret Pure Seduction - tělový závoj 250 ml
Čistá, svěží vůně Pure Seduction od značky Victoria´s Secret z kolekce Secret Garden vyzařuje svůdnost a neodolatelnost. Buďte vyjímečná a zahalte se do lehkého závoje vůně Pure Seduciton.
Victoria´s Secret Love Spell - tělový závoj 250 ml
Vůně Love Spell od značky Victoria´s Secret je bohatá svěží kombinace ovoce a květin, která bude Vaším potěšením každého dne.
Victoria´s Secret Amber Romance - tělový závoj 250 ml
Tělový sprej Amber Romance je příjemná a lákavá směs černých třešní, santalového dřeva, vanilky a mix sladkých tónů. Srdce tvoří tóny mléka, cukru a ambry. Celek dotváří rozmanitost aloe very. Zahalte se do hedvábného pláště s tělovým sprejem Amber Romance od Victoria´s Secret.
Victoria´s Secret Coconut Passion - tělový závoj 250 ml
Coconut Passion od značky Victoria´s Secret je vůně tvořená vanilkou a konvalinkou v úvodu. V srdci vůně se ukrývá kokos a v závěru se o slovo přihlásí heřmánek a aloe vera.
Victoria´s Secret Passion Struck - tělový závoj 250 ml
Příjemná a svůdná vůně pro ženy od Victoria´s Secret. Tělový závoj Vás zahalí a zpříjemní Vám hezké chvíle každého dne. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.
Victoria's Secret Bombshell parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Victoria's Secret Bombshell, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda Victoria's Secret Bombshell Bombshell je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den!sladce ovocná vůněpro optimistickou ženuna denní...
Victoria´s Secret Aqua Kiss 1,5 ml tělový sprej pro ženy
Victoria´s Secret Aqua Kiss Tělový sprej pro ženy 1,5 ml odstřik
Victoria´s Secret Pure Seduction Shimmer 75 ml tělový sprej pro ženy
Victoria´s Secret Pure Seduction Shimmer Tělový sprej pro ženy 75 ml
Victoria's Secret Fantasies Blush tělové mléko pro ženy 236 ml
Victoria's Secret Fantasies Blush, 236 ml, tělové mléko pro ženy, Tělové mléko Victoria's Secret Fantasies Blush dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a...
Victoria's Secret Love Spell tělové mléko pro ženy
Victoria's Secret Love Spell, 75 ml, Péče o tělo pro ženy, Tělové mléko Victoria's Secret Love Spell Love Spell dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a...
Victoria´s Secret Romantic 250 ml tělový sprej poškozený flakon pro ženy
Victoria´s Secret Romantic Tělový sprej pro ženy 250 ml poškozený flakon
Victoria's Secret Pure Seduction parfémovaný tělový sprej pro ženy 75 ml
Victoria's Secret Pure Seduction, 75 ml, Tělové spreje pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Pure Seduction dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Fantasies Kiss tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Fantasies Kiss, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Fantasies Kiss dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Such a Flirt tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Such a Flirt, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Such a Flirt Such a Flirt dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Fantasies Total Attraction tělový sprej pro ženy 250
Victoria's Secret Fantasies Total Attraction, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Fantasies Total Attraction dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Coconut Passion tělové mléko pro ženy 75 ml
Victoria's Secret Coconut Passion, 75 ml, Péče o tělo pro ženy, Užijte si luxusní vůni i během svých ranních a večerních rituálů v koupelně. Přípravek péče o tělo Victoria's Secret Coconut Passion pohladí vaše smysly a bude oblíbenou vůní hýčkat i vaši pokožku.Vlastnosti:podpoří intenzitu...
Victoria's Secret Secret Escape tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Secret Escape, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Secret Escape Secret Escape dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Secret Charm tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Secret Charm, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Secret Charm Secret Charm dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Sheer Love tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Sheer Love, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Sheer Love Sheer Love dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Love Spell tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Love Spell, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Fantasies Love Spell dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret PINK PNK PWR parfémovaný tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret PINK PNK PWR, 75 ml, Tělové spreje pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret PINK PNK PWR dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Amber Romance, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Amber Romance Amber Romance dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria's Secret Vanilla Lace tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Vanilla Lace, 250 ml, tělový sprej pro ženy, Tělový sprej Victoria's Secret Vanilla Lace Vanilla Lace dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.
Victoria´s Secret Tropical Spritz 250 ml tělový sprej pro ženy
Victoria´s Secret Tropical Spritz Tělový sprej pro ženy 250 ml