Hodinky Casio

Casio Collection LW-200D-4AVEF
Hodinky mají kalendář naprogramovaný do roku 2099.
Casio AQ 180-1B
Pánské hodinky Casio vás zaujmou svou multifunkčností nabízející ukazatel světového času, stopky s přesností 1/100 vteřiny s dobou měření max 24 hodin, alarm, podsvícení LED, timer, možnost 3 různých alarmů v 1 dni, plně automatický kalendář se zobrazením dne a data, voděodolnost 100 M,...
Casio AQ S800WD-1E
Pánské hodinky Casio AQ S800WD-1E s nerezovým náramkem, který je opatřený uvolňovací sponou. Mají solární napájení a minerální sklo. Z funkcí jsou zastoupeny stopky, ukazatel datumu a dne v týdnu, budík, světové časy a yacht timer. Vodotěsnost je 100M.
Casio EFR 505D-1A
Pánské analogové hodinky Casio EFR 505D s ocelovým náramkem a pouzdrem. Mají 24 hodinový číselník, ukazatel datumu, stopky a luminiscenční ručičky a indexy. Ciferník je chráněný minerálním sklíčkem. Hodinky mají bateriový strojek Quartz a vodotěsnost 100M.
Casio AMW-710D-1A
Pánské hodinky Casio ze série Marine Gear. Tyto hodinky jsou určeny mj. pro povrchové vodní sporty a pohyb po mořích či oceánech. Hlavní předností je indikátor přílivu a fáze měsíce. Quartzový bateriový strojek, minerální sklo, pouzdro a pásek z nerezové oceli, kombinované zobrazení času a...
Casio LTP-1303D-7B
Dámské hodinky s kulatým pouzdrem z nerezové oceli. Bílý číselník s indexy, analogové zobrazení času, ocelový náramek, minerální sklo, quartzový bateriový strojek a vodotěsnost 50M.
Casio Edifice EFA 131BK-1A
Pánské multifunkční náramkové hodinky z edice Casio Edifice v temně černé barvě s funkcemi jako jsou stopky, 5 různých alarmů v 1 dni, automatický kalendář, 12/24 hodinový formát zobrazení času, funkcí odpočítávání času, dále minerálním sklíčkem, voděodolností do 10 ATM a tělem z...
Casio Edifice EFA-121D-1A
Pánské elegantní hodinky z exkluzivní designové řady Edifice v rudém designu s ocelovým náramkem. Teploměr, světové časy (přesný čas ve 27 světových městech), stopky s pamětí na 50 kol (1/100 SPLIT), timer – odpočítávání (automatický start, time alarm), budík, hodinový signál. Auto –...
Casio EFR 549L-1A
Pánské elegantní hodinky Casio EDIFICE EFR 549L-1A s velkým pouzdrem. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a kůže, sklíčko je minerální. Ručičkový ciferník s tachymetrem je vybaven také sekundovkou, ukazatelem data a stopkami. Hodinky jsou odolné proti vodě během plavání.
Casio Funkuhr WVA-109HE-1BVER
Design pánských hodinek Casio WVA 109H-1B je laděný do sportovního stylu. Číselník ukazuje analogový čas pomocí luminiscenčních ručiček a je vybaven i digitálním displejem pro zobrazení data, dne v týdnu a dalších funkcí.
Casio EF-121D-1A
Pánské elegantní hodinky Casio z kolekce Edifice potěší nejednoho muže.
Casio LTP 1234D-7B
Elegantní dámské náramkové hodinky Casio LTP 1234D-7B jsou ozdobou všedního dne. Ocelový pásek a kovové pouzdro stříbrné barvy halí obdélníkový bílý ciferník s arabskými čísly. Hodinky jsou odolné proti vodě při běžném nošení.
Casio CA 506C-5A
Originální pánské hodinky Casio Calculator z modelové řady Casio retro jsou vyrobeny z plastového materiálu a hranatý digitální displej zobrazuje kromě času i datum a druhý čas. Hodinky jsou vybaveny budíkem, stopkami a kalkulačkou.
Casio EFR 552D-1A2
Sportovně elegantní pánské hodinky Casio EFR 552D-1A2 pro každodenní nošení. Ocelový pásek i pouzdro halí ciferník s dvanácti indexy. Hodinky mají ukazatel data, stopky a sekundovku. Jsou odolné proti vodě během plavání.
Casio EFR 543BK-1A2
Casio EFR 543BK-1A2 jsou pánské ocelové hodinky v černém provedení, jenž doplňují bílé a modré prvky na kulatém číselníku. Pod minerálním sklíčkem zobrazují přesný čas ručičky s luminiscencí a číselný ukazatel sděluje aktuální datum. Hodinkám nechybí stopky ani vodotěsnost 100 m.